FR 2021

Někdo znalý karetních her by určitě řekl: "Oko bere." Jiný by vážně zadumán prohlásil: "Vcházíme do třetího desetiletí naší soutěže." A tak by se dalo o nastávajícím ročníku pokračovat asi donekonečna.

Pro nás organizátory je důležité, aby se vám i tento ročník líbil, byli jste spokojeni s bodovým hodnocením, a hlavně se svou účastí i prezentací snímků. Vždyť i tento ročník může pro mnohé znamenat významný krok mezi fotografickou elitu.

Z mnohaletých zkušeností víme, že nejúspěšnější jsou ti, kteří si hned na začátku pročtou nová témata (najdete je na následujících stránkách), promyslí si, kam mohou sáhnout do svého archivu, co ke kterému tématu bude třeba nafotit a u kterých si věří. Důležité je stále sledovat vývoj všech okruhů, průběh každé kategorie.

Kdo má svůj soutěžní profil a vkládá do něj měsíc co měsíc snímky, má pokaždé i dost času na srovnávání, diskuse a hodnocení. Celá soutěž Fotograf roku se tedy odehrává na http://fotografroku.ifotovideo.cz a hodnocení jednotlivých témat je vydáváno každý měsíc v časopise FotoVideo, který je hlavním organizátorem.

Jinde výsledky nenajdete, ale můžete o nich třeba diskutovat na facebookovém profilu Fotograf roku nebo v uzavřené facebookové skupině s týmž názvem. Tak do toho a nebojte se ničeho, jednadvacátý ročník může být váš!

SOUTĚŽNÍ TÉMATA ROČNÍKU 2021

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.