Partneři

Být partnerem největší fotografické soutěže v České a Slovenské republice je krásné, milé, ale i důležité a zavazující. Organizátorům a pořadatelům soutěže je ctí, že se každým rokem mohou v této soutěži setkat a konzultovat její průběh se zástupci těch nejvýznamnějších fotografických firem, které na našem trhu existují a jsou aktivní.

Díky partnerům tato soutěž existuje, roste a vyrůstá v ní každoročně velká řada nových talentů i hotových fotografů. Za to jim patří nesmírný dík.

Partneři všem soutěžícím přejí, aby se jejich snímky v soutěži Fotograf roku 2017 umístily co nejlépe a abyste i vy jednou dosáhli toho nejprestižnějšího titulu, který u nás můžete získat, titulu FOTOGRAF ROKU.

PARTNEŘI 18. FOTOGRAFA ROKU

Digitální studio

Digitální studio partnerem ročníku 2018

Mimořádné ceny vždy pro první tři výherce jednotlivých kol hlavní kategorie dodá Digitální studio. Zároveň první tři nelepší v konečném hodnocení hlavní kategorie po uzavření soutěže Fotograf roku 2018 získají také ceny od Digitálního studia.


PARTNEŘI 17. FOTOGRAFA ROKU

Partneři FR 2017


Fomei_web

Společnost Fomei je dovozcem profesionálních černobílých, fotografických materiálů, prvotřídních filmů a spousty druhů fotografických papírů zn. ILFORD. Pro soutěžící 17.ročníku Fotografa roku si připravila speciální kategorii s názvem:

"S FOMEI ČERNOBÍLE"

Pokud jste milovníky klasiky a máte rádi černobílou fotografii, tak se zúčastněte naší soutěže i v této nové kategorii.

Více o kategorii najdete ZDE. Ceny, o které soutěžíte v této kategorii, najdete ZDE.


Fujifilm

Okamžitá fotografie od společnosti Fujifilm přináší víc barev do každodenního života. Společnost Fujifilm si pro vás připravila speciální kategorii 17.ročníku Fotografa roku s názvem

"INSTAX FOTOGRAF / PHOTO"

Pokud máte rádi instatní fotografii, tato kategorie je určena právě pro vás! 

Více o kategorii najdete ZDE. Ceny, o které soutěžíte v této kategorii, najdete ZDE.


Digitální studio

Digitální studio partnerem ročníku 2017

Mimořádné ceny vždy pro první tři výherce jednotlivých kol dodá Digitální studio. Zároveň první tři nelepší v konečném hodnocení po uzavření soutěže Fotograf roku 2017 získají také ceny od Digitálního studia.


Fokapo

Soutěž Fotograf roku i v 17. ročníku podpořil portál Fokapo.cz

Portál Fokapo.cz se stal partnerem dvou kategorií soutěže! Absolutním vítězům daruje vouchery na realizaci 20 fotografií formátu A3 ZDARMA! Fokapo chce tímto podpořit a motivovat fotokluby a mladé fotografy k realizaci jejich vlastní výstavy.

Fokapo je partnerem kategorií: Fotoklub roku a Fotografická škola roku.


ZetSetUlož.to

Partneři kategorie Fotograf roku Junior

V 17. ročníku soutěže Fotograf roku podpořili kategorii Fotograf roku Junior: portál Ulož.to a mobilní aplikace ZetSet společnosti Z STUDIO, spol. s.r.o.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.