Partneři

Být partnerem největší fotografické soutěže v České a Slovenské republice je krásné, milé, ale i důležité a zavazující. Organizátorům a pořadatelům soutěže je ctí, že se každým rokem mohou v této soutěži setkat a konzultovat její průběh se zástupci těch nejvýznamnějších fotografických firem, které na našem trhu existují a jsou aktivní.

Díky partnerům tato soutěž existuje, roste a vyrůstá v ní každoročně velká řada nových talentů i hotových fotografů. Za to jim patří nesmírný dík.

Partneři všem soutěžícím přejí, aby se jejich snímky v soutěži Fotograf roku 2017 umístily co nejlépe a abyste i vy jednou dosáhli toho nejprestižnějšího titulu, který u nás můžete získat, titulu FOTOGRAF ROKU.

PARTNEŘI 17. FOTOGRAFA ROKU

Partneři FR 2017


Fomei_web

Společnost Fomei je dovozcem profesionálních černobílých, fotografických materiálů, prvotřídních filmů a spousty druhů fotografických papírů zn. ILFORD. Pro soutěžící 17.ročníku Fotografa roku si připravila speciální kategorii s názvem:

"S FOMEI ČERNOBÍLE"

Pokud jste milovníky klasiky a máte rádi černobílou fotografii, tak se zúčastněte naší soutěže i v této nové kategorii.

Více o kategorii najdete ZDE. Ceny, o které soutěžíte v této kategorii, najdete ZDE.


Fujifilm

Okamžitá fotografie od společnosti Fujifilm přináší víc barev do každodenního života. Společnost Fujifilm si pro vás připravila speciální kategorii 17.ročníku Fotografa roku s názvem

"INSTAX FOTOGRAF / PHOTO"

Pokud máte rádi instatní fotografii, tato kategorie je určena právě pro vás! 

Více o kategorii najdete ZDE. Ceny, o které soutěžíte v této kategorii, najdete ZDE.


Digitální studio

Digitální studio partnerem ročníku 2017

Mimořádné ceny vždy pro první tři výherce jednotlivých kol dodá Digitální studio. Zároveň první tři nelepší v konečném hodnocení po uzavření soutěže Fotograf roku 2017 získají také ceny od Digitálního studia.


Fokapo

Soutěž Fotograf roku i v 17. ročníku podpořil portál Fokapo.cz

Portál Fokapo.cz se stal partnerem dvou kategorií soutěže! Absolutním vítězům daruje vouchery na realizaci 20 fotografií formátu A3 ZDARMA! Fokapo chce tímto podpořit a motivovat fotokluby a mladé fotografy k realizaci jejich vlastní výstavy.

Fokapo je partnerem kategorií: Fotoklub roku a Fotografická škola roku.


ZetSetUlož.to

Partneři kategorie Fotograf roku Junior

V 17. ročníku soutěže Fotograf roku podpořili kategorii Fotograf roku Junior: portál Ulož.to a mobilní aplikace ZetSet společnosti Z STUDIO, spol. s.r.o.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.