Ročník 2010
Fotograf roku 2010 - pořadí po 10. kole
Pořadí | Jméno | Počet bodů |
---|---|---|
1. | Vostřáková Ivana | 495 |
2. | Stanovská Eva | 420 |
3. | Dvořák Zdeněk | 370 |
4. | Straková Magdalena | 255 |
5. | Pernický Milan | 240 |
6. | Jandora Petr | 215 |
7. - 8. | Mareš Michal | 200 |
7. - 8. | Havlíková Barbara | 200 |
9. | Holub Vít | 195 |
10. - 11. | Vodolánová Jitka | 185 |
10. - 11. | Šochmanová Petra | 185 |
12. | Tůma Rudolf | 170 |
13. | Kaprálová Milena | 165 |
14. | Gärtnerová Marta | 160 |
15. - 17. | Danyi Josef | 150 |
15. - 17. | Novotný Václav | 150 |
15. - 17. | Kotlářová Hana | 150 |
18. - 19. | Galo Jan | 140 |
18. - 19. | Gantnerová Ivana | 140 |
20. - 21. | Jirků Rostislav | 135 |
20. - 21. | Klimonová Veronika | 135 |
22. | Marková Věra | 130 |
Fotograf roku junior - pořadí po 10. kole
Pořadí | Jméno | Počet bodů |
---|---|---|
1. | Jindová Simona | 245 |
2. | Nožička Jan | 160 |
3. | Novotná Alena | 95 |
4. - 5. | Němcová Andrea | 90 |
4. - 5. | Perlíková Lucie | 90 |
6. | Korečková Lucie | 85 |
7. | Mokrý Václav | 80 |
8. - 13. | Michálek Ondřej | 70 |
8. - 13. | Hejdová Karolína | 70 |
8. - 13. | Fuksová Anna | 70 |
8. - 13. | Kočková Marie | 70 |
8. - 13. | Housa Michal | 70 |
8. - 13. | Minaříková Eliška | 70 |
14. - 15. | Těšínský David | 55 |
14. - 15. | Kůst Tomáš | 55 |
16. - 22. | Malý David | 50 |
16. - 22. | Řehoříková Ilona | 50 |
16. - 22. | Nováček Martin | 50 |
16. - 22. | Harazim Prokop | 50 |
16. - 22. | Koždoň Jakub | 50 |
16. - 22. | Váňová Martina | 50 |
16. - 22. | Knieszporková Dorota | 50 |
Fotograf roku školy - pořadí po 10. kole
Pořadí | Škola | Počet bodů |
---|---|---|
1. | SOŠ veterinární a zemědělská, České Budějovice | 245 |
2. | SVČ Turnov - Žlutá ponorka | 195 |
3. | Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové | 160 |
4. | ZŠ Na Líše, Praha 4 | 115 |
5. | Gymnázium Židlochovice | 75 |
6. | SŠPU Opava, Praskova 8 | 50 |
7. - 8. | SPŠ elektrotechniky, Ječná, Praha 2 | 40 |
7. - 8. | Gymnázium J.Š.Baara | 40 |
9. | Gymnázium, Jateční, Ústí nad Labem | 35 |
10. - 11. | Gymnazium Františka Živného, Bohumín | 25 |
10. - 11. | Základní umělecká škola Havlíčkův Brod | 25 |
Fotokluby - pořadí po 10. kole
Pořadí | Fotoklub | Počet bodů |
---|---|---|
1. | Fotoklub Balvan, Jablonec nad Nisou | 230 |
2. | soudkovitost 09, Aš | 65 |
3. | Nikon Club ČR, Děčín | 35 |
4. | Fotoklub PCW - Pražský Cwak, Praha | 30 |
5. | Piešťanský fotoklub | 25 |
6. | Foto - Art Klub Hodonín | 20 |