Respekt k přírodě

Do této kategorie můžete nahrát až 50 fotografií během celého doby jejího trvání. Uzávěrka je 30. září 2020. První tři nejlepší snímky této kategorie získávají poukázky na nákup v obchodech BUSHMAN v hodnotách:

1. místo – 5 000 Kč

2. místo – 3 000 Kč

3. místo – 2 000 Kč.

„Jdi tak, abys nepošlapal,“ zní motto fotografa Petra Slavíka. Ví, o čem mluví, dlouhá léta fotografuje zejména divoké šelmy po celém světě v jejich přirozeném prostředí. Volně parafrázovat by šlo jeho krédo jako respektuj přírodu, nejen při lovu beze zbraní.

Respekt k přírodě je i jednou z hodnot, kterou se řídí a na svých produktech prosazuje česká značka pohodlného a praktického oblečení BUSHMAN. Nápad na její vznik se zrodil v Austrálii již v roce 1997. Jak říká zakladatel značky Jindřich Melichar: „Když jsem zakládal projekt BUSHMAN, chtěl jsem vytvořit něco obyčejně přirozeného, a přitom pořádného. Pro lidi s životním názorem, který nás spojuje.“

Od té doby BUSHMAN navrhuje outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě. Všechny produkty, které BUSHMAN vytváří, musejí být pohodlné a praktické, a hlavně musejí nejen na cestách spolehlivě ochránit. Používá k tomu téměř výhradně přírodní materiály, jako je bavlna, vlna, len, bambus, kůže a další. Moderním zpracováním a následnou úpravou dosahuje BUSHMAN u jednotlivých výrobků nepřekonatelných užitných vlastností.

Velký důraz značka klade na to, co dělá a jak tím ovlivňuje životní prostředí: „Nechceme, aby po nás zůstávaly hory těžko zpracovatelného odpadu. Oblečení a vybavení zhotovené z přírodních materiálů je možné na konci jejich cesty snadno zlikvidovat nebo recyklovat.“

Na tyto hodnoty nezapomíná BUSHMAN ani v nové kolekci na jaro a léto 2020. Vybírat můžete z široké nabídky pohodlného oblečení z kvalitní bavlny a dalších přírodních materiálů. Bavlna prostě nevopruzuje! Co třeba trička z biobavlny nebo s příměsí bambusové viskózy? Zatraceně příjemná košile i pro parné dny z lehkého mušelínu? A samozřejmě opravdové kapsáče, které při svých fototoulkách oceníš především? Praktické kapsy najdete nejen na kalhotách a kraťasech, ale i na bundách, košilích nebo vestách – mít vše potřebné po ruce je prostě základ.

Že to funguje, potvrzuje i fotograf Petr Slavík – řadu těch nejlepších záběrů pořídil právě v oblečení BUSHMAN. Kvalitu vašich snímků oblečení sice neovlivní, ale cítit se v pohodě kdykoliv a kdekoliv vám umožní soustředit se na to podstatné: záběr, se kterým můžete vyhrát v kategorii Respekt k přírodě.

Bushman

Váš lov začíná na www.bushman.cz

Galerii tématu najdete: ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.