Ve vlaku

Speciální kategorie soutěže Fotograf roku Ve vlaku

Cestování vlakem nabízí mnoho momentů, které stojí za to zaznamenat. Okamžité a neopakovatelné příběhy vytváří cestující, a také ženy a muži v modrých uniformách, maličkosti ve vlaku, na trati či na nádraží.

Soutěžní podmínky: soutěžení je zdarma a řídí se známými pravidly soutěže Fotograf roku, včetně podmínek registračních: ZDE.

Počet soutěžních fotografií: maximálně 10 snímků od jednoho autora.

Doba trvání: 1. duben až 15. červenec 2021.

Hodnocení: soutěžní snímky vyhodnotí porota soutěže Fotograf roku společně se zástupci Českých drah, partnera této kategorie a vybere tři nejlepší účastníky, kteří budou oceněny věcnými cenami.

Ceny: Tři nejlepší účastníci obdrží věcné ceny v celkové hodnotě několika tisíc Kč. Konkrétně kilometrickou banku na 2 000 km v hodnotě 2200 Kč, fotografické knihy v hodnotě cca 1200 Kč, předplatné FotoVideo v hodnotě 690 Kč.

Průběh: soutěžící budou vkládat své snímky do speciálně vytvořené soutěžní galerie s názvem Ve vlaku na webu www.ifotovideo.cz, s tím, že své snímky označí názvem. Informaci o soutěži soutěžící najdou nejen na tomto webu, ale i v časopise FotoVideo a na Facebooku FotografRoku-FotoVideo. Výsledky budou vyhlášeny ihned po vyhodnocení porotou tamtéž.

Předání cen nejlepším: Uskuteční se v reálných podmínkách dle aktuální společenské situace.

Poznámka: Soutěžící svou účastí souhlasí s publikováním zaslaných soutěžních fotografií dle podmínek soutěže Fotograf roku a jejich využitím organizátorem a partnerem této kategorie, společností České dráhy.

Své snímky nahrávejte: ZDE.

cd-pro-vas-logo-2019.jpg

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.