Video roku

Je zvláštní mít své video ve fotografické soutěži? To tedy není! Pořadatelem této největší fotografické soutěže je přeci časopis FotoVideo a všechny dnešní fotografické přístroje i chytré telefony videa natáčejí a natáčet umí. Počet vašich videí je omezen na padesát. To stačí, že? Více informací o této kategorii najdete zde.

Galerii ročníku 2018 najdete zde.

Galerii ročníku 2017 najdete zde.

Partnerem kategorie 19. ročníku soutěže je:

Panasonic

Je fotografování vaší vášní, ale občas máte pocit, že některé zážitky potřebují ještě další rozměr? Tak je jednoduše rozpohybujte, přidejte zvuk a …podělte se o ně s námi.

Video je už každodenní součástí našeho života a jeho prostřednictvím přijímáme a sdílíme nové informace a emoce. Společnost Panasonic, vynálezce a výrobce tzv. bezzrcadlovek, které kromě výjimečných fotografií dokonale zvládají i produkci 4K videa, proto vyhlašuje soutěž o video roku. Soutěž je určená pro ty, jejichž tvůrčí příběhy se do statického obrázku jednoduše „nevejdou“. Pokud i vy patříte k této skupině tvůrců, zapojte se do naší soutěže a možná právě váš příběh získá cenu „Video roku“ a s ní i fotoaparát Lumix. Stačí málo – FOŤTE, FILMUJTE, ŽIJTE...

Kategorie Video roku 2019 má zkrácenou uzávěrku na 31.5. 2019. A hrajete o tyto krásné ceny:

1.cena: DC-GX9 

Digitální bezzrcadlovka Panasonic Lumix DC-GX9 v kompaktním odolném těle z hořčíkové slitiny kombinuje vynikající kvalitu fotografií díky špičkovému snímači s 20,3 Mpx a spoustu profesionálních funkcí, které se vždy postarají o dokonalý výsledek. 

gx9-body-front-s.jpg

gx9-ckit-slant-s.jpg

2.cena: RP-HDE5M

Každá komponenta sluchátek RP-HDE5M je vyrobena tak, aby vám poskytla zvuk ve vysokém rozlišení. Uvnitř sluchátka je 11mm HD axiální měnič s frekvenčním rozsahem 5 Hz - 45 kHz. Měnič je uzavřen  v hliníkovém krytu, který eliminuje vnější vibrace a výsledkem je čistý zvuk bez zkreslení. Součástí sluchátek  je také mikrofon  s jednotlačítkovým ovladačem na kabelu, sada pěti párů ušních nástavců a pouzdro na přenášení.

egc-hde5m-s-s1-h161207.jpg

3.cena: RP-HDE3M

Uvnitř sluchátek RP-HDE3M se ukrývá jedinečný axiální design, který poskytne bohatý zvuk s vysokým rozlišením a minimálním zkreslením. Součástí sluchátek  je také mikrofon  s jednotlačítkovým ovladačem na kabelu, sada pěti párů ušních nástavců a pouzdro na přenášení.

egc-hde3m-k-s1-h161207.jpg

Galerie z dalších ročníků v Archivu.

  • Vítězem kategorie 16. ročníku soutěže je Ilona Hromádková. Výsledky 16. ročníku najdete zde.
  • Vítězem kategorie 15. ročníku soutěže byl Jozef Dovičin. Výsledky 15. ročníku najdete zde.
  • Vítězem kategorie 14. ročníku soutěže byl Daniel Sládek. Výsledky 14. ročníku najdete zde.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.