Video roku

Je zvláštní mít své video ve fotografické soutěži? To tedy není! Pořadatelem této největší fotografické soutěže je přeci časopis FotoVideo a všechny dnešní fotografické přístroje i chytré telefony videa natáčejí a natáčet umí. Počet vašich videí je omezen na padesát. To stačí, že? Více informací o této kategorii najdete zde.

Galerii ročníku 2018 najdete zde.

Galerii ročníku 2017 najdete zde.

Partnerem kategorie 19. ročníku soutěže je:

Panasonic

Je fotografování vaší vášní, ale občas máte pocit, že některé zážitky potřebují ještě další rozměr? Tak je jednoduše rozpohybujte, přidejte zvuk a …podělte se o ně s námi.

Video je už každodenní součástí našeho života a jeho prostřednictvím přijímáme a sdílíme nové informace a emoce. Společnost Panasonic, vynálezce a výrobce tzv. bezzrcadlovek, které kromě výjimečných fotografií dokonale zvládají i produkci 4K videa, proto vyhlašuje soutěž o video roku. Soutěž je určená pro ty, jejichž tvůrčí příběhy se do statického obrázku jednoduše „nevejdou“. Pokud i vy patříte k této skupině tvůrců, zapojte se do naší soutěže a možná právě váš příběh získá cenu „Video roku“ a s ní i fotoaparát Lumix. Stačí málo – FOŤTE, FILMUJTE, ŽIJTE...

Galerie z dalších ročníků v Archivu.

  • Vítězem kategorie 16. ročníku soutěže je Ilona Hromádková. Výsledky 16. ročníku najdete zde.
  • Vítězem kategorie 15. ročníku soutěže byl Jozef Dovičin. Výsledky 15. ročníku najdete zde.
  • Vítězem kategorie 14. ročníku soutěže byl Daniel Sládek. Výsledky 14. ročníku najdete zde.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.