CENY

Jaké můžete získat ceny v soutěži Fotograf roku? Je toho opravdu moc!

PARTNEŘI 20. FOTOGRAFA ROKU A JEJICH CENY

CeWe Color a.s.

CeWe Color a.s.

Ceny pro 1.-3. místo v konečném bodování hlavní kategorie 20. Fotografa roku zajišťuje společnost CeWe Color, a.s.:

  • 1.místo - vítěz obdrží poukaz v hodnotě 10 000 Kč na produkty společnosti CeWe Color, a.s.
  • 2.místo - fotograf získá poukaz v hodnotě 5 000 Kč na produkty společnosti CeWe Color, a.s.
  • 3.místo - fotograf získá poukaz v hodnotě 3 000 Kč na produkty společnosti CeWe Color, a.s.

Ceny pro vítěze hlavní kategorie jednotlivých měsíčních témat dvacátého ročníku soutěže Fotograf roku:

Každý měsíc vítěz tématu hlavní kategorie získá poukaz v hodnotě 1000 Kč na produkty společnosti CEWE Color, a.s.


ZEISS

SPOLEČNOST ZEISS

V kategorii Z_FAKTOR (trvá dvanáct měsíců!) získá každý měsíc vítěz daného tématu voucher na brýlové čočky značky ZEISS dle vlastního výběru k vyzvednutí nejpozději do dvou měsíců od obdržení výhry v prodejně LaroOptik Praha.

LaroOptik Praha

Více na: https://www.zeiss.cz/vision-care/zeiss-vyrobky.html


Speciální soutěžní kategorie: #732×244 – Dejte branku Vaclíkovi

Zapojte se do autorského projektu Tomáše Vaclíka, vyfoťte nejlepší branku a vyhrajte špičkovou televizi QLED C815. Ve spolupráci se společností TCL, předním výrobcem televizorů, a českým fotbalovým brankářem a hráčem španělského klubu Sevilla FC Tomášem Vaclíkem vyhlašujeme speciální kategorii soutěže Fotograf roku o nejlepší fotografii fotbalové branky.

TCL

„Každá branka má svůj příběh. Odvíjely se v ní dramatické zápasy, vítězství, prohry, byla svědkem euforie i nenaplněných snů. Vypovídá o kultuře a přístupu ke sportu ve svém okolí. Proto stojí za to branky zdokumentovat. Nejlíp ovšem vyniknou, když jsou na fotce vidět celé. Proto doporučuji fotit je zepředu, na šířku a z dostatečné vzdálenosti,“ říká autor projektu #732×244 Tomáš Vaclík.

Soutěž probíhá od 18. června do 4. prosince 2020. Na konci každého soutěžního měsíce bude vybrána nejlepší fotografie, jejíž autor obdrží soundbar TS5000.

Elegantní a inovativní soundbar 2.0 s celkovým výkonem 110 W v atraktivním designu přináší do vašeho domova neuvěřitelný zvuk ve formátu Dolby Digital. Přehrává nejen audio signál z připojené televize, ale zvládne přehrávat i další formáty z jiných připojených zařízení. Připojení je možné přes optické rozhraní, Bluetooth, USB nebo 3,5mm AUX line-in konektor. Soundbar TCL TS5000 nabízí tři předvolené režimy poslechu: film, hudba, zprávy. Filmový režim zajišťuje precizní a zřetelné dialogy a současně zachovává intenzitu akčních scén. Hudební režim umožňuje poslech nástrojů, vokálů a basů s nedotčenou přesností. A režim zpráv izoluje okolní hluk na pozadí. TCL TS5000 se snadno instaluje, ovládá přibaleným ovladačem nebo ovladačem od televize a je možné jej také uchytit na zeď díky montážní sadě, která je součástí balení.

TCL TS5000

soundbar TS5000

TCl lifestyle

Absolutní vítěz bude vyhlášen ještě v prosinci. Odnese si hlavní výhru v podobě televizoru TCL C815 s úhlopříčkou 55 ".

Vychutnejte si víc než miliardu nádherných barev

Nová produktová řada C815 s technologií Quantum Dot přináší ohromující obraz v kvalitě 4K HDR, podporuje formáty Dolby Vision a HDR10+. Užijte si neuvěřitelný jas, syté barvy a pozoruhodný kontrast. Zážitek z kvalitního prostorového zvuku zaručuje technologie Dolby Atmos v kombinaci s prvotřídním zvukovým systémem ONKYO. Řada C815 využívá operační systém Android 9.0 a služby Google Home a Assistant.

TCL C815 s úhlopříčkou 55

Dejte branku Vaclíkovi


V kategorii ZIMNÍ KRAJINA (trvá čtyři měsíce) celkový vítěz kategorie obdrží dalekohled Terra ED 8x25 v ceně kolem 8 500 Kč a další tři úspěšní za ním v pořadí speciální lyžařské brýle ZEISS.

Dalekohled Terra ED 8x25

Lyžařské brýle ZEISS

Více na:

https://www.zeiss.com/consumer-products/int/nature-observation/binoculars/victory-sf/victory-sf-8x42.html

www.zeiss.cz/vision-care/zeiss-vyrobky/lyarske-bryle.html


Bushman

V kategorii RESPEKT K PŘÍRODĚ, jehož uzávěrka je 30. září 2020, získají první tři snímky poukázky na nákup v obchodech Bushman v hodnotách: 1. místo – 5 000 Kč, 2. místo – 3 000 Kč a 3. místo – 2 000 Kč.

Váš lov začíná na www.bushman.cz

Bushman – Petr Slavík


Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press je významným českým vydavatelem publikací pro fotografy. V současné době má na českém trhu nejširší nabídku knih zabývajících se vlastní technikou a oblíbených „učebnic” fotografických postupů.

Juniorům soutěžícím ve 20. ročníku naší soutěže věnuje následující ceny:

Poukaz na nákup knih od Zoner Press v hodnotě 1 000 Kč vždy pro tři nejlepší fotografy kategorie Fotograf roku Junior každého ze dvanácti témat 20. ročníku soutěže – tj. celkem 36 poukazů à 1 000 Kč.

Poukaz na nákup knih od Zoner Press v hodnotě 1 000 Kč pro deset nejlepších v celkovém, závěrečném pořadí 20. ročníku soutěže Fotograf roku v kategorii Fotograf roku Junior – tj. celkem 10 poukazů à 1 000 Kč.


Uložto

Server Ulož.to

Ceny pro 1.-3. místo v konečném bodování kategorie Fotograf roku Junior 2019 zajišťuje server Ulož.to:

  • 1.místo - vítěz obdrží voucher na 340GB rychlého stahování ze serveru uloz.to v hodnotě 1 000 Kč
  • 2.místo - fotograf získá voucher na 340GB rychlého stahování ze serveru uloz.to v hodnotě 1 000 Kč
  • 3.místo - fotograf získá voucher na 340GB rychlého stahování ze serveru uloz.to v hodnotě 1 000 Kč
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.