Partneři

Být partnerem největší fotografické soutěže v České a Slovenské republice je krásné, milé, ale i důležité a zavazující. Organizátorům a pořadatelům soutěže je ctí, že se každým rokem mohou v této soutěži setkat a konzultovat její průběh se zástupci těch nejvýznamnějších fotografických firem, které na našem trhu existují a jsou aktivní.

Díky partnerům tato soutěž existuje, roste a vyrůstá v ní každoročně velká řada nových talentů i hotových fotografů. Za to jim patří nesmírný dík.

PARTNEŘI 20. FOTOGRAFA ROKU

Canon

Společnost Canon CZ s.r.o. partnerem kategorie Objev roku 2020

Canon Europe je dceřinná společnost japonské společnosti Canon Inc., která je předním světovým inovátorem a poskytovatelem zobrazovacích řešení. V ČR působí od roku 1994. Za tu dobu se stal značkou určující trendy ve všech segmentech, kde působí, vybudoval širokou síť partnerů i distributorů a vytvořil komunitu spokojených uživatelů v domácí i podnikové sféře.

Asi znáte výraz „Skokan roku“. Vyskytuje se v mnoha dlouhodobých soutěžích. My jsme volili název „Objev roku“. Prostě ten fotograf či videomaker, který získá největší počet bodů, respektive největší nárůst bodů v dlouhodobém hodnocení z roku na rok, tedy v porovnání s rokem předcházejícím, se stává Objevem roku. Naše soutěž má řadu hvězd, které vylétly najednou v průběhu roku, ale na rozdíl od různých celebrit, už nezhasly. Fotografování je totiž věčné!


CeWe Color a.s.

Společnost CeWe Color a.s. partnerem hlavní kategorie soutěže Fotograf roku 

CEWE FOTOLAB je obchodní značkou společnosti CeWe Color, a. s., která patří do nadnárodní skupiny CEWE, největšího výrobce fotoprací a fotoproduktů v Evropě. V současné době pod značkou CEWE FOTOLAB provozujeme 49 značkových prodejen nabízejících zákazníkům značkové CEWE fotoslužby, prodej fotoaparátů a příslušenství s poradenským servisem.

ZEISS

Partnerem hned dvou zajímavých kategorií soutěže Fotograf roku je společnost ZEISS.

Jedná se o kategorii Z-FAKTOR a kategorii ZIMNÍ KRAJINA. Do obou těchto kategorií věnuje velmi zajímavé a vysoce hodnotné ceny, o kterých se dočtete: ZDE.


Společnost ZEISS, přední světový výrobce přesné optiky, propojuje technickou odbornost a inovativní myšlenky do mimořádných brýlových čoček, které přinášejí nové zážitky z vidění. Nechte se ohromit řešeními, jež jsou něčím mnohem více než pouhými brýlovými čočkami. Jednoohniskové brýlové čočky, progresivní brýlové čočky, brýlové čočky Digital, sluneční brýlové čočky a mnohem více. Informace o produktech a technologiích ZEISS Vision Care si přečtete na:

www.zeiss.cz/vision-care/home.html

Brýlové čočky SmartLife – zvládnete vše, čemu v dnešní době čelí vaše oči.

Společnost ZEISS nabízí brýlové čočky pro nezapomenutelné okamžiky a optimální vidění. Můžete si vybrat z několika portfolií brýlových čoček. Patří sem jednoohniskové brýlové čočky, dále čočky progresivní, čočky Digital, DriveSafe, sluneční brýlové čočky, sportovní čočky, kontaktní čočky a další a další.

Všechny skvělé výrobky se světoznámou značkou ZEISS najdete zde:

www.zeiss.cz/vision-care/zeiss-vyrobky.html


Partnerem kategorie RESPEKT K PŘÍRODĚ, jehož uzávěrka je 30. září 2020, je BUSHMAN. První tři snímky získají poukázky na nákup v obchodech Bushman v hodnotách: 1. místo – 5 000 Kč, 2. místo – 3 000 Kč a 3. místo – 2 000 Kč.Bushman

„Jdi tak, abys nepošlapal,“ zní motto fotografa Petra Slavíka. Ví, o čem mluví, dlouhá léta fotografuje zejména divoké šelmy po celém světě v jejich přirozeném prostředí. Volně parafrázovat by šlo jeho krédo jako respektuj přírodu, nejen při lovu beze zbraní.

Respekt k přírodě je i jednou z hodnot, kterou se řídí a na svých produktech prosazuje česká značka pohodlného a praktického oblečení BUSHMAN. Nápad na její vznik se zrodil v Austrálii již v roce 1997. Jak říká zakladatel značky Jindřich Melichar: „Když jsem zakládal projekt BUSHMAN, chtěl jsem vytvořit něco obyčejně přirozeného, a přitom pořádného. Pro lidi s životním názorem, který nás spojuje.“

Od té doby BUSHMAN navrhuje outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě. Všechny produkty, které BUSHMAN vytváří, musejí být pohodlné a praktické, a hlavně musejí nejen na cestách spolehlivě ochránit. Používá k tomu téměř výhradně přírodní materiály, jako je bavlna, vlna, len, bambus, kůže a další. Moderním zpracováním a následnou úpravou dosahuje BUSHMAN u jednotlivých výrobků nepřekonatelných užitných vlastností.

Velký důraz značka klade na to, co dělá a jak tím ovlivňuje životní prostředí: „Nechceme, aby po nás zůstávaly hory těžko zpracovatelného odpadu. Oblečení a vybavení zhotovené z přírodních materiálů je možné na konci jejich cesty snadno zlikvidovat nebo recyklovat.“

Na tyto hodnoty nezapomíná BUSHMAN ani v nové kolekci na jaro a léto 2020. Vybírat můžete z široké nabídky pohodlného oblečení z kvalitní bavlny a dalších přírodních materiálů. Bavlna prostě nevopruzuje! Co třeba trička z biobavlny nebo s příměsí bambusové viskózy? Zatraceně příjemná košile i pro parné dny z lehkého mušelínu? A samozřejmě opravdové kapsáče, které při svých fototoulkách oceníš především? Praktické kapsy najdete nejen na kalhotách a kraťasech, ale i na bundách, košilích nebo vestách – mít vše potřebné po ruce je prostě základ.

Že to funguje, potvrzuje i fotograf Petr Slavík – řadu těch nejlepších záběrů pořídil právě v oblečení BUSHMAN. Kvalitu vašich snímků oblečení sice neovlivní, ale cítit se v pohodě kdykoliv a kdekoliv vám umožní soustředit se na to podstatné: záběr, se kterým můžete vyhrát v kategorii Respekt k přírodě.

Váš lov začíná na www.bushman.cz

Bushman – Petr Slavík


Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press je mediálním partnerem soutěže Fotograf roku

Vydavatelství Zoner Press je významným českým vydavatelem publikací pro fotografy. V současné době má na českém knižním trhu nejširší nabídku knih zabývajících se vlastní technikou a oblíbených "učebnic" fotografických postupů. Nechybí tituly od světově uznávaných českých i zahraničních fotografů, a to jak pro začátečníky, tak i složitější témata pro pokročilé fotografy. Publikace z edice Encyklopedie grafika a fotografie přivítají všichni, kdo se zajímají o grafické aplikace a fotografii, zejména fotografii digitální. Nedílnou součástí vydavatelské činnosti, převážně zaměřené na vzdělávání fotografů všech úrovní, je portál fotograficky.guru (https://fotograficky.guru).


Uložto_400

Server Ulož.to partnerem kategorie Fotograf roku Junior 2020

Ulož.to je server určený pro sdílení dat a jeho hlavním posláním je snadné sdílení větších i menších souborů.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.