Partneři

Být partnerem největší fotografické soutěže v České a Slovenské republice je krásné, milé, ale i důležité a zavazující. Organizátorům a pořadatelům soutěže je ctí, že se každým rokem mohou v této soutěži setkat a konzultovat její průběh se zástupci těch nejvýznamnějších fotografických firem, které na našem trhu existují a jsou aktivní.

Díky partnerům tato soutěž existuje, roste a vyrůstá v ní každoročně velká řada nových talentů i hotových fotografů. Za to jim patří nesmírný dík.

PARTNEŘI 18. FOTOGRAFA ROKU

Canon

Společnost Canon CZ s.r.o. partnerem kategorie Objev roku 2018

Asi znáte výraz „Skokan roku“. Vyskytuje se v mnoha dlouhodobých soutěžích. My jsme volili název „Objev roku“. Prostě ten fotograf či videomaker, který získá největší počet bodů, respektive největší nárůst bodů v dlouhodobém hodnocení z roku na rok, tedy v porovnání s rokem předcházejícím, se stává Objevem roku. Naše soutěž má řadu hvězd, které vylétly najednou v průběhu roku, ale na rozdíl od různých celebrit, už nezhasly. Fotografování je totiž věčné!

Digitální studio

Digitální studio partnerem ročníku 2018

Mimořádné ceny vždy pro první tři výherce jednotlivých kol hlavní kategorie dodá Digitální studio. Zároveň první tři nelepší v konečném hodnocení hlavní kategorie po uzavření soutěže Fotograf roku 2018 získají také ceny od Digitálního studia.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.