Partneři

Být partnerem největší fotografické soutěže v České a Slovenské republice je krásné, milé, ale i důležité a zavazující. Organizátorům a pořadatelům soutěže je ctí, že se každým rokem mohou v této soutěži setkat a konzultovat její průběh se zástupci těch nejvýznamnějších fotografických firem, které na našem trhu existují a jsou aktivní.

Díky partnerům tato soutěž existuje, roste a vyrůstá v ní každoročně velká řada nových talentů i hotových fotografů. Za to jim patří nesmírný dík.

PARTNEŘI 19. FOTOGRAFA ROKU

Canon

Společnost Canon CZ s.r.o. partnerem kategorie Objev roku 2019

Canon Europe je dceřinná společnost japonské společnosti Canon Inc., která je předním světovým inovátorem a poskytovatelem zobrazovacích řešení. V ČR působí od roku 1994. Za tu dobu se stal značkou určující trendy ve všech segmentech, kde působí, vybudoval širokou síť partnerů i distributorů a vytvořil komunitu spokojených uživatelů v domácí i podnikové sféře.

Asi znáte výraz „Skokan roku“. Vyskytuje se v mnoha dlouhodobých soutěžích. My jsme volili název „Objev roku“. Prostě ten fotograf či videomaker, který získá největší počet bodů, respektive největší nárůst bodů v dlouhodobém hodnocení z roku na rok, tedy v porovnání s rokem předcházejícím, se stává Objevem roku. Naše soutěž má řadu hvězd, které vylétly najednou v průběhu roku, ale na rozdíl od různých celebrit, už nezhasly. Fotografování je totiž věčné!


CeWe Color a.s.

Společnost CeWe Color a.s. partnerem hlavní kategorie soutěže Fotograf roku 

CEWE FOTOLAB je obchodní značkou společnosti CeWe Color, a. s., která patří do nadnárodní skupiny CEWE, největšího výrobce fotoprací a fotoproduktů v Evropě. V současné době pod značkou CEWE FOTOLAB provozujeme 49 značkových prodejen nabízejících zákazníkům značkové CEWE fotoslužby, prodej fotoaparátů a příslušenství s poradenským servisem.


Panasonic

Společnost Panasonic Marketing Europe GmbH partnerem kategorie Video roku 2019

1. července 2010 byla společnost Panasonic Czech Republic převedna na společnost Panasonic Marketing Europe jednající v České republice prostřednictvím své organizační složky, Panasonic Marketing Europe GmbH, organizační složka Česká republika.
Firma v současné době v České republice prodává přes 800 druhů produktů, včetně 550 různých výrobků kategorie audio/video, 240 výrobků z oblasti telekomunikace a IT a 30 druhů domácích spotřebičů.

Kategorie Video roku 2019 má zkrácenou uzávěrku na 31.5. 2019. A hrajete o tyto krásné ceny:

1.cena: DC-GX9 

Digitální bezzrcadlovka Panasonic Lumix DC-GX9 v kompaktním odolném těle z hořčíkové slitiny kombinuje vynikající kvalitu fotografií díky špičkovému snímači s 20,3 Mpx a spoustu profesionálních funkcí, které se vždy postarají o dokonalý výsledek. 

2.cena: RP-HDE5M

Každá komponenta sluchátek RP-HDE5M je vyrobena tak, aby vám poskytla zvuk ve vysokém rozlišení. Uvnitř sluchátka je 11mm HD axiální měnič s frekvenčním rozsahem 5 Hz - 45 kHz. Měnič je uzavřen  v hliníkovém krytu, který eliminuje vnější vibrace a výsledkem je čistý zvuk bez zkreslení. Součástí sluchátek  je také mikrofon  s jednotlačítkovým ovladačem na kabelu, sada pěti párů ušních nástavců a pouzdro na přenášení.

3.cena: RP-HDE3M

Uvnitř sluchátek RP-HDE3M se ukrývá jedinečný axiální design, který poskytne bohatý zvuk s vysokým rozlišením a minimálním zkreslením. Součástí sluchátek  je také mikrofon  s jednotlačítkovým ovladačem na kabelu, sada pěti párů ušních nástavců a pouzdro na přenášení.


Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press je mediálním partnerem soutěže Fotograf roku

Vydavatelství Zoner Press je významným českým vydavatelem publikací pro fotografy. V současné době má na českém knižním trhu nejširší nabídku knih zabývajících se vlastní technikou a oblíbených "učebnic" fotografických postupů. Nechybí tituly od světově uznávaných českých i zahraničních fotografů, a to jak pro začátečníky, tak i složitější témata pro pokročilé fotografy. Publikace z edice Encyklopedie grafika a fotografie přivítají všichni, kdo se zajímají o grafické aplikace a fotografii, zejména fotografii digitální. Nedílnou součástí vydavatelské činnosti, převážně zaměřené na vzdělávání fotografů všech úrovní, je portál fotograficky.guru (https://fotograficky.guru).


Uložto_400

Server Ulož.to partnerem kategorie Fotograf roku Junior 2019

Ulož.to je server určený pro sdílení dat a jeho hlavním posláním je snadné sdílení větších i menších souborů.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.