Partneři

Být partnerem největší fotografické soutěže v České a Slovenské republice je krásné, milé, ale i důležité a zavazující. Organizátorům a pořadatelům soutěže je ctí, že se každým rokem mohou v této soutěži setkat a konzultovat její průběh se zástupci těch nejvýznamnějších fotografických firem, které na našem trhu existují a jsou aktivní.

Díky partnerům tato soutěž existuje, roste a vyrůstá v ní každoročně velká řada nových talentů i hotových fotografů. Za to jim patří nesmírný dík.

PARTNEŘI 22. FOTOGRAFA ROKU

canonlogo.png

Společnost Canon CZ s.r.o. partnerem kategorie Objev roku 2022

Canon Europe je dceřinná společnost japonské společnosti Canon Inc., která je předním světovým inovátorem a poskytovatelem zobrazovacích řešení. V ČR působí od roku 1994. Za tu dobu se stal značkou určující trendy ve všech segmentech, kde působí, vybudoval širokou síť partnerů i distributorů a vytvořil komunitu spokojených uživatelů v domácí i podnikové sféře.

Asi znáte výraz „Skokan roku“. Vyskytuje se v mnoha dlouhodobých soutěžích. My jsme volili název „Objev roku“. Prostě ten fotograf či videomaker, který získá největší počet bodů, respektive největší nárůst bodů v dlouhodobém hodnocení z roku na rok, tedy v porovnání s rokem předcházejícím, se stává Objevem roku. Naše soutěž má řadu hvězd, které vylétly najednou v průběhu roku, ale na rozdíl od různých celebrit, už nezhasly. Fotografování je totiž věčné!


CeWe Color a.s.

Společnost CeWe Color a.s. partnerem hlavní kategorie soutěže Fotograf roku 

CEWE FOTOLAB je obchodní značkou společnosti CeWe Color, a. s., která patří do nadnárodní skupiny CEWE, největšího výrobce fotoprací a fotoproduktů v Evropě. V současné době pod značkou CEWE FOTOLAB provozujeme 49 značkových prodejen nabízejících zákazníkům značkové CEWE fotoslužby, prodej fotoaparátů a příslušenství s poradenským servisem.


Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press je mediálním partnerem soutěže Fotograf roku

Vydavatelství Zoner Press je významným českým vydavatelem publikací pro fotografy. V současné době má na českém knižním trhu nejširší nabídku knih zabývajících se vlastní technikou a oblíbených "učebnic" fotografických postupů. Nechybí tituly od světově uznávaných českých i zahraničních fotografů, a to jak pro začátečníky, tak i složitější témata pro pokročilé fotografy. Publikace z edice Encyklopedie grafika a fotografie přivítají všichni, kdo se zajímají o grafické aplikace a fotografii, zejména fotografii digitální. Nedílnou součástí vydavatelské činnosti, převážně zaměřené na vzdělávání fotografů všech úrovní, je portál fotograficky.guru (https://fotograficky.guru).


LaserSoft Imaging

Hlavním partnerem soutěžní kategorie Skenuj a vyhraj SilverFast je společnost LaserSoft Imaging

Tento partner věnuje pěti nejlepším skenovací software SilverFast v nejnovější verzi.

Centrum FotoŠkoda

Dalším skvělým partneremtéto speciální kategorie se od konce března 22 stal nejznámější český fotoobchod Centrum FotoŠkoda, který věnuje 10 x á 500 Kč poukázek na tisk fotek, 10 x plátěnku a ponožky s veselým fotomotivem.

--------------------------------------------------------------------

Hlavním partnerem soutěžní kategorie XPPen podporuje fotografy je, jak již z jejího názvu vyplývá, společnost XPPen

Od svého založení v roce 2005 v Japonsku se společnost XP-Pen zaměřuje na výzkum a vývoj grafických tabletů a příslušenství. V grafických tabletech používá vlastní pasivní technologii. Tablety XPPen se prodávají ve více než 100 zemích a regionech po celém světě a těší se dobré pověsti v oboru. Cílem XPPen je vybavit každého umělce digitálního věku nástroji a technologiemi, které budou vyhovovat jeho individuálním potřebám. Věnuje třem nbejlepší tři tablety!

XPPEN novy logo

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.