při hledání motivu a kompozice - inu, je třeba vyhnout se některým věcem a mezi ně patří chroští a tak, si myslim. Ale vidím tam za tím zajímavou fotkua a pak, připomíná mi to trochu most ve Vilémově :-)
právě mne napadla taková, no prostě:
něco jako MATRJOŠKY - od nejmenší lezoucí do větší a větší a ještě větší, až do zcela největší ...... :-( veselé to není
No - proto mlčim a mlčim - není co dodat a jenom mně mrzí, že nemám sil na takovou práci - vložit sem reportáž. Ještě že tu máme tolik BORCŮ kteří dokáží a umí - no a pořadatelkám díky a taky klobůk dolů, do Čertovky, třeba :-) ahój :-)
ALE - neříkejte, že nešlo maloučko "zčitelnit" ten SPODEK - aniž se cokoli změnilo na atmosféře (parádní) anebo mi už neslouží monitor (což je možné) :-)
No - v prvním momentě napadlo mne "samoúčelné" - ale hned na druhý pohled, posadil jsem se na zadek, a to ne kvůli technickému řešení :-) i když i to je na "posazení" :-) jo jo, když se to umí - (až srdce usedá)
Hodnocení a komentáře